dotace elektromobilita

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

ELEKTROMOBILITA

Příjem žádostí:

do 28. 5. 2020

Výše podpory:

cca 35% vozidlo

75% dobíjecí stanice

Maximální podpora:

max. 10 mil. Kč

Kdo může žádat:

podnikatelské subjekty

Získejte finanční podporu cca 35% na nákup nových firemní elektromobilů včetně 75% podpory na vybudování a pořízení dobíjecí stanice 


PROGRAM ELEKTROMOBILITA

Agentura pro podnikání a inovace nabízí podporu na nákup nových firemních elektromobilů a to včetně instalace a nutných stavebních prací na instalaci neveřejných dobíjecích stanic. Program směřuje na podporu malých a středních podniků a posílení jejich konkurenceschopnosti v rámci zavádění nových nízkouhlíkových technologií. 

NA CO JE MOŽNÉ ČERPAT PODPORU

Podporován je nákup firemních elektromobilů včetně výstavby neveřejné dobíjecí stanice. Získejte tedy podporu např. na vozidlo Tesla model 3, BMW i3, Nissan Leaf, VW e-golf, Peugeot iON nebo Citroen C-Zero atd. Jsou podporovány vozidla kategoie M2 a M3 do 7,5t a kategorie N1 a N2 do 12t.

NAŠE ÚLOHA V PROJEKTU

Projdeme s Vámi veškeré povinné přílohy a spočítáme bodové hodnocení projektu. Pokud budeme splňovat požadované minimum, tak nic nebrání získání podpory. Vypracujeme konkrétní žádost včetně příloh a společně podáme k hodnocení. Zajišťujeme veškeré administrativní kroky v době hodnocení projektu a zároveň i po schválení, kdy je nutné vyhotovení monitorovacích a závěrečných zpráv k projektu.

KDO MŮŽE ŽÁDAT A PODMÍNKY

O podporu můžou žádat všechny podnikatelské subjekty, které mají přidělené IČ a zabývají se obchodní činností. 

V rámci programu nejsou podporovány žadatelé, kteří podnikají v komerčních turistických zařízeních (hotely, volnočasová zařízení, lázně, restaurace) a žadatelé, kteří podnikají ve výzkumu a vývoji. Sídlo žadatele může být v Praze, ale provozovna, kde bude projekt probíhat musí být mimo Prahu.

CO MUSÍM PRO ZÍSKÁNÍ PODPORY DOLOŽIT

Bude nutné odevzdat finanční výkazy za poslední 2 uzavřená období, formulář finanční analýzy, zápis o skutečném majiteli, vyhotovený podnikatelský záměr, prokázání ke vztahu nemovitosti, kde je projekt realizovaný (např. nájemní smlouva), souhrnný kumulativní rozpočet, prohlášení k žádosti o podporu včetně de minimis a žádost o dotaci v systému poskytovatele podpory a cenovou nabídku na elektromobil od prodejce.

KOLIK MŮŽU ZÍSKAT

Výše podpory se počítá z ceny pořizovaného elektromobilu a dosahuje cca 35% z ceny vozidla. Dále můžete obdržet 75% podporu na nákup a instalaci neveřejné dobíjecí stanice. Celkové podpra je na jeden projekt stanovena na 10 mil. Kč.

Máte otázky k programu elektromobilita nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


Poptávkový formulář

 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno