materialove vyuziti odpadu

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

MATERIÁLOVÉ VYUŽITÍ ODPADŮ

Příjem žádostí:

do 2. 12. 2019

Výše podpory:

až 85% dotace

Maximální podpora:

max. 50 mil. EUR

Kdo může žádat:

podnikatelské a veřejné subjekty

Získejte finanční podporu 85% podporu na nákup technologií, které dokážou zpracovat odpad pro následné materiálové využití.


PROGRAM MATERIÁLOVÉ VYUŽITÍ ODPADŮ

Operační program životní prostředí nabízí možnost čerpat podporu až 85% výdajů na technologii, která pomůže zkvalitnění nakládání s odpady. Vyrábíte z odpadu další výrobek, nebo-li jste schopni odpad materiálově využít? Pro je tedy určena podpora, která je zaměřena na materiálové využiví odpadů.

NA CO JE MOŽNÉ ČERPAT PODPORU

Zpracováváte odpad, který lze následně využít pro výrobu dalšího výrobku? Pro Vás je tedy určena podpora na jakoukoliv technologii na úpravu odpadu, např. drtičky, sušičky, technologické linky, dopravníky, magnetické separátory, mlýny, lisovací technologii atd. Podporu lze využít i technologii, která je určena na následnou výrobu ze zpracovaného odpadu.

NAŠE ÚLOHA V PROJEKTU

KDO MŮŽE ŽÁDAT A PODMÍNKY

O podporu můžou žádat všechny podnikatelské subjekty, které mají přidělené IČ a zabývají se obchodní činností a zároveň mohou žádat o podporu také všechny veřejné subjekty, tzn. obce, města atd.


Jako manipulační prostředek nelze v rámci této výzvy podpořit traktor, traktorbagr nebo malotraktor.

CO MUSÍM PRO ZÍSKÁNÍ PODPORY DOLOŽIT

K odevzdání kompletního projektu bude nutné odevzdat finanční výkazy žadatele, vyhotovenou analýzu potencionálu odpadu, projektovou nebo technickou dokumentaci, prokázání ke vztahu nemovitosti, kde je projekt realizovaný (např. nájemní smlouva), souhrnný kumulativní rozpočet, vyjádření krajského úřadu k projektu, vypracovanou finanční analýzu projektu a vzorové přílohy.

KOLIK MŮŽU ZÍSKAT

Projdeme s Vámi veškeré povinné přílohy a spočítáme bodové hodnocení projektu. Pokud budeme splňovat požadované minimum, tak nic nebrání získání podpory. Vypracujeme konkrétní žádost včetně příloh a společně podáme k hodnocení. Zajišťujeme veškeré administrativní kroky v době hodnocení projektu a zároveň i po schválení, kdy je nutné vyhotovení monitorovacích a závěrečných zpráv k projektu.

Výše podpory se počítá z celkových výdajů projektu. Nejvýhodnější je variata investice do 200 tis. EUR, kde je stanovena podpora 85% z výdajů projektu. V případě větších projektů je nabízena podpora 45%. Vždy záleží na konkrétním záměru.

Máte otázky k programu materiálové využití odpadů nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


Poptávkový formulář 

 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno