podpora energie

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

PODPORY ZAMĚŘENÉ NA ENERGIE

Plánujete snižovat Vaše výdaje za energie? Využite nabízených podpor v rámci programů, které Vám pomohou výrazně snížit celkové náklady. 

příjem žádostí probíhá do 30. 4. 2020

výše podpory až 50% nákladů

Modernizace a rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu a tepla, instalace OZE pro vlastní spotřebu, modernizace stávajících zařízení na výrobu energie pro vlastní spotřebu, zateplení obvodového pláště, výměna a renovace otvorových výplní, instalace vzduchotechniky s rekuperací odpadního tepla, instalace kogenerační jednotky, akumulace elektrické energie a další opatření, které mají prokazatelně vliv na energetickou náročnost budovy atd.

příjem žádostí probíhá do 3. 2. 2020

výše podpory až 50% nákladů

Získejte finance na Vaše projekty zaměřené na zateplení obvodového pláště budovy, výměna a renovace (repase) otvorových výplní, realizace opatření majících prokazatelně vliv na energetickou náročnost budovy, systém nuceného větrání s rekuperací odpadního tepla, systémů využívajících odpadní teplo, výměna zdroje tepla pro vytápění, instalace fotovoltaického systému. Podporovány jsou jakékoliv projekty, které mají pozitivní vliv na energetické úspory objektů, které jsou v majetku obcí/měst atd. (veřejné subjekty)

příjem žádostí probíhá do 28. 5. 2020

výše podpory až 80% nákladů

Podpora je směřována na nákup nových inovativních technologií pro akumulaci energie a to včetně nutných stavebních prací. Jsou podporovány pouze technologie, které zavádí technologii akumulace energie na bázi chemického principu či fyzikálního principu (např. akumulace elektřiny v rámci inteligentních sítí nebo v budovách, akumulace tepla a chladu v budovách, aplikace vodíkových technologií),

příjem žádostí probíhá do 15. 1. 2020

výše podpory až 80% nákladů

Podpora výstavby nových energeticky efektivních budov, podpora na výstavby nástaveb a přístaveb s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám, v souladu se zákonem č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů. Maximální podpora je stanovena na 200 tis. EUR

příjem žádostí probíhá do 31. 3. 2020

výše podpory 45% - 85% nákladů

Podpora je směřována na projekty se zaměřením na výstavbu větrných elektráren, instalaci elektrických a plynových tepelných čerpadel, instalaci solárních termických systémů, výstavbu a rekonstrukci zdrojů kombinované výroby elektřiny a tepla z biomasy a vyvedení tepla do výměníkové stanice, výstavbu a rekonstrukci zdrojů tepla z biomasy a vyvedení tepla do výměníkové stanice, výstavba a rekonstrukce a modernizace malých vodních elektráren (do 10 MWe instalovaného výkonu).

příjem žádostí probíhá do 28. 5. 2020

výše podpory cca 35% nákladů na elektromobil

výše podpory až 75% nákladů na dobíjecí stanice

Získejte finanční podporu na nákup firemních elektromobilů včetně instalace dobíjecích (neveřejných stanic). Podporovány jsou vozidla kategorie osobní M1 např. Tesla model 3, Nissan Leaf, BMW i3,

VW e-golf, Peugeot iON či Citroen C-Zero atd., kategorie vozidel M2 a M3 do 7,5t a kategorie N1 a N2 do 12t.

Máte otázky k programům ohledně úspor energií nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


Poptávkový formulář

 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno