podpora nemovitosti

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

PODPORY ZAMĚŘENÉ NA NEMOVITOSTI

Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu podnikatelských nemovitostí? Využite nabízených podpor v rámci programů, které Vám pomohou výrazně snížit celkové náklady. 

Máte otázky k programům ohledně nemovitostí nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

příjem žádostí probíhá do 15. 1. 2020

výše podpory až 80% nákladů

Podpora výstavby nových energeticky efektivních budov, podpora na výstavby nástaveb a přístaveb s vyšším energetickým standardem ke stávajícím budovám, v souladu se zákonem č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů. Maximální podpora je stanovena na 200 tis. EUR

příjem žádostí probíhá do 30. 4. 2020

výše podpory až 50% nákladů

Modernizace a rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu a tepla, instalace OZE pro vlastní spotřebu, modernizace stávajících zařízení na výrobu energie pro vlastní spotřebu, zateplení obvodového pláště, výměna a renovace otvorových výplní, instalace vzduchotechniky s rekuperací odpadního tepla, instalace kogenerační jednotky, akumulace elektrické energie a další opatření, které mají prokazatelně vliv na energetickou náročnost budovy atd.

příjem žádostí probíhá do 16. 3. 2020

výše podpory až 45% nákladů

Podpora je zaměřena rekonstrukce nemovitostí, úpravu pozemků, modernizace, úpravy, výstavba či odstranění stavby, inženýrské sítě, komunikace ke stavbám, hardware a sítě, pokud jsou bezprostředně nutné pro bezpečný provoz budovy, technická zařízení budov atd. Nemovitost musí být v nevyhojícím stavu nebo typu brownfield (dlouhodobě nevyužívaná nemovitost). V objektu musí následně probíhat podnikatelská aktivita.

příjem žádostí probíhá do 3. 2. 2020

výše podpory až 50% nákladů

Získejte finance na Vaše projekty zaměřené na zateplení obvodového pláště budovy, výměna a renovace (repase) otvorových výplní, realizace opatření majících prokazatelně vliv na energetickou náročnost budovy, systém nuceného větrání s rekuperací odpadního tepla, systémů využívajících odpadní teplo, výměna zdroje tepla pro vytápění, instalace fotovoltaického systému. Podporovány jsou jakékoliv projekty, které mají pozitivní vliv na energetické úspory objektů, které jsou v majetku obcí/měst atd. (veřejné subjekty)

Poptávkový formulář

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno