podpora technologie

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

PODPORY ZAMĚŘENÉ NA TECHNOLOGIE

Plánujete nákup nových technologí nebo strojů? Využite nabízených podpor v rámci programů, které Vám pomohou výrazně snížit celkové náklady. 

Máte otázky k programům ohledně technologií nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

příjem žádostí probíhá do 28. 5. 2020

výše podpory až 45% nákladů

Pro firmy se vznikem od roku 2014 do 2017. Podpora směřuje na nákup technologií, strojů a veškerého vybavení nutného pro podnikání. Nemusí se jednat pouze o podnikatelské aktivity v rámci životního prostředí, podpora směřuje např. do oboru stavebnictví, nakládání s odpady, jakékoliv výroby, velkoobchodu, maloobchodu, informační činnosti nebo mezi profesní a vědecké činnosti.

příjem žádostí probíhá do 3. 2. 2020

výše podpory až 85% nákladů

Realizace projektů zaměřených např. na drtící technologii, třídící linky, recyklační linky, sběrné nádoby, jakákoliv technologie sloužící k úpravě odpadů, které lze následně využít energetickým nebo materiálovým způsobem, technologii na zpracování "ostatních" odpadů, výstavbu nebo modernizaci center pro shromažďování nebo úpravu odpadů, nákup technologie pro nakládání s nebezpečnými a zdravotnickými odpady, svozové vozidla na komunální odpad atd.

příjem žádostí probíhá do 28. 5. 2020

výše podpory až 45% nákladů

Podpora nákupu nových inovativních technologií k získávání druhotných surovin pro další využití v průmyslové výrobě např. z použitého papíru, skla, kovů, pneumatik, textilu, plastů, stavebních a demoličních odpadů, vedlejších energetických produktů a řady dalších výrobků s ukončenou životností. Zavádění inovativních technologií, kterými se budou z použitých výrobků získávat efektivním způsobem cenné druhotné suroviny.

Poptávkový formulář

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno