svozova vozidla odpadu

ŽIVOTNÍ

PROSTŘEDÍ.eu

info@zivotniprostredi.eu

e-mail informace

+420 728 876 308

infolinka

Agentura pro podporu podnikatelů a veřejného sektoru v rámci finanční podpory z OPŽP a API

SVOZOVÁ VOZIDLA NA ODPAD

Příjem žádostí:

do 3. 2. 2020

Výše podpory:

až 25% dotace

Maximální podpora:

max. 50 mil. EUR

Kdo může žádat:

podnikatelské a veřejné subjekty

Získejte finanční podporu 25% podporu na nákup svozových vozidel na odpad.

PROGRAM SVOZOVÁ VOZIDLA ODPADU

Operační program životní prostředí nabízí možnost čerpat podporu až 25% výdajů na nákup svozových vozidel, která budou svážet odpad. Zároveň je možné kombinovat podporu 25% se zvýhodněným úvěrem, který pokryje zbylé financování. 

NA CO JE MOŽNÉ ČERPAT PODPORU

Svážíte komunální odpad nebo odpad podobný komunálnímu? Je možné získat podpru na nákladní vozidla N1vozidla, jejichž nejvyšší hmotnost nepřevyšuje 3500 kg,  N2 – vozidla, jejichž nejvyšší hmotnost převyšuje 3500 kg, ale nepřevyšuje 12 000 kg a N3 – vozidla, jejichž přípustná hmotnost převyšuje 12 000 kg. Dále je možné v rámci svozu podpořit např. drtičku, štěpkovačku nebo lis pro lepší manipulaci s odpadem.

NAŠE ÚLOHA V PROJEKTU

Projdeme s Vámi veškeré povinné přílohy a spočítáme bodové hodnocení projektu. Pokud budeme splňovat požadované minimum, tak nic nebrání získání podpory. Vypracujeme konkrétní žádost včetně příloh a společně podáme k hodnocení. Zajišťujeme veškeré administrativní kroky v době hodnocení projektu a zároveň i po schválení, kdy je nutné vyhotovení monitorovacích a závěrečných zpráv k projektu.

KDO MŮŽE ŽÁDAT A PODMÍNKY

O podporu můžou žádat všechny podnikatelské subjekty, které mají přidělené IČ a zabývají se obchodní činností a zároveň mohou žádat o podporu také všechny veřejné subjekty, tzn. obce, města atd. 


Pro svoz není možné podpořit traktory či jiná specifická multifunkční zařízení

CO MUSÍM PRO ZÍSKÁNÍ PODPORY DOLOŽIT

K odevzdání kompletního projektu bude nutné odevzdat finanční výkazy žadatele, vyhotovenou analýzu potencionálu odpadu, projektovou nebo technickou dokumentaci, prokázání ke vztahu nemovitosti, kde je projekt realizovaný (např. nájemní smlouva), souhrnný kumulativní rozpočet, vyjádření krajského úřadu k projektu, vypracovanou finanční analýzu projektu a vzorové přílohy.

KOLIK MŮŽU ZÍSKAT

Výše podpory se počítá z celkových výdajů projektu a na nákup svozové techniky je nabízena 25% podpora. Tuto podporu lze kombinovat se zvýhodněným úvěrem, který nabízí poskytovatel dotace. 

Máte otázky k programu svozová vozidla odpadu nebo chcete získat podporu? Volejte rychlou infolinku +420 728 876 308, nebo vyplňte nezávazný formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat.


Poptávkový formulář 

 
 
Mám zájem o konzultaci
Mám zájem o získání podpory
Potřebuji více informací k podmínkám
 
 
 

životní prostředí.eu

Strojnická - Holešovice, Praha

+420 728 876 308, infolinka

NAŠE SLUŽBY


analýza podnikatelských záměrů včetně zpracování


zpracování žádostí o podpory


monitorování projektů


spolupráce s dodavatelskými firmami

Copyright © všechna práva vyhrazena, zivotniprostredi.eu

PROVOZNÍ DOBA


Pondělí - pátek: 08:30 - 19:00 hod.


Sobota: 09:00 - 14:00 hod


Neděle: zavřeno